Blog

آموزش طرح جابربن حیان

2 nov 2018

بهترین نمونه های طرح جابر ابن حیان برای همه مقاطع تحصیلی را از صدای معلم بخواهید.

صدای معلم با همکاری بانک فایل معلمان اقدام به طراحی و تدوین طرح جابر ابن حیان با موضوعات مختلف خاکی , آبی , و... برای همه مقاطع تحصیلی اول ابتدایی , دوم ابتدایی , سوم ابتدایی , چهارم ابتدایی , پنجم ابتدایی , و پایه ششم ابتدایی کرده است و در سایت خود بارگذاری کرده است . معلمان , مدیران مدارس و حتی دانش آموزان میتوانند این طرح های پژوهشی را از سایت ما دانلود کنند . تا کنون بیش از 800 نمونه فایل طرح جابر در سایت آپلود شده است که به مرور در ماه های آتی به آنها اضافه شده و طرح هایی که با استقبال کمتری همراه باشند با طرح های جدید جایگزین خواهند شد.

آماده سازی بر اساس آخرین دستورالعمل های آموزش پرورش

طرح هایی که ما آماده سازی کرده و در سایتمان بارگذاری کرده ایم بر اساس آخرین دستورالعمل های آموزش و پرورش میباشند و به صورت مرتبط این فایل ها به واسطه دریافت بازخورد نظرات همکاران عزیز بروز رسانی میشودند.

چگونه این فایل ها را از گویا طرح معلمان دانلود کنم؟

صدای معلم 2 راه را برای دریافت فایل ها در نظر گرفته است . راه اول دانلود از روی سایت میباشد که با مراجعه به لینک زیر میتوانید آنها را دانلود نمایید .

مشاهده دسته بندی ها , انتخاب و دانلود فایل ها

راه دومی که میتوانید این فایل های طرح جابر یا سایر فایل های آموزشی و پژوهشی را دریافت کنید ارتباط در تلگرام با شماره تماس 09353113022 میباشد .  که توصیه میشود ابتدا راه اول را امتحان کنید . اگر در دریافت فایل , پیدا کردن فایل مورد نظرتان و.. مشکلی برخوردید آنگاه با شماره ذکر شده در تلگرام ارتباط بگیرید.

 

طرح جابر

این طرح پژوهش محور که با نام طرح جابر ابن حیان چند سالی است در سیستم آموزشی کشور جایگاه خود را پیدا کرده است و به نوعی میتوان آن را کارآمد ترین طرحی دانست که در تاریخ سیستم آموزش و پرورش کشور به اجرا در آمده است  . تدوین و اجرای آن در وحله اول با انتخاب موضوع خاصی شروع میشود . انتخاب موضوع کاملا باید با مقطع تحصیلی دانش آموزان انطباق داشته باشد , مثلا نمیتوان انتظار داشت دانش آموزان مقاطع اول و دوم بتوانند بخوبی با موضوعات منظومه شمسی ارتباط موثری برقرار کنند . بعد از انتخاب موضوع سلسه پژوهش های آزمایش و تجربه محور ساختار آن را تشکیل میدهند .

طرح های جابر متنوع مناسب برای دانش آموزان از مقطع اول تا پایه ششم ابتدایی

در تدوین و بارگذاری فایل های طرح جابر ما سعی کرده ایم تنوع موضوعی را به گونه ای رعایت کنیم تا برای مقاطع مختلف تحصیلی معلمان و دانش آموزان انتخاب های مناسب و زیادی داشته باشند . آماده سازی طرح جابر برای مقاطع اول تا ششم ابتدایی با محوریت موضوعی مناسب برای هر پایه تحصیلی هدف ما بوده است و اگر همکاران گرامی در این خصوص نظر , انتقاد یا پیشنهادی داشته باشند مجموعه گویا طرح معلمان با افتخار اعلام میدارد آماده شنیدن نظرات شماست برای بهبود بیشتر فایل ها و قابلیت های دسترسی آنها ... منتظر تماس گرمتان هستیم.

هزاران نمونه فایل طرح جابر با موضوعات مختلف


دسته بندی محصولات طرح جابربن حیان

ما سعی کرده ایم در موضوعات مختلفی که ممکن است شما همکار گرامی یا دانش آموز عزیز احتیاج داشته باشید فایل طرح جابر را آماده سازی کرده و در سایت بارگذاری کنیم . که هر موضوع خود دارای زیر مجموعه ها و فایل های زیادی میشود . مثلا اگر جستجو کنید طرح جابر با موضوع خاک یا طرح جابر با موضوع هوا , طرح جابر با موضوع آب و... میتوانید فایل های مرتبط با آن را پیدا کرده و دانلود کنید . 

طرح جابر با موضوع خاک

اغلب دانش آموزان بخاطر در دسترس بودن و ملموس بودن عنصری مانند خاک میتوانند خیلی راحتتر با آزمایشات و تحلیل های آن ارتباط برقرار کنند و طرح جابر با موضوع خاک هم به همین نسبت مورد استقبال دانش آموزان و معلمان میباشد . در همین راستان بانک فایل معلمان سعی داشته به صورت کامل موضوعات مرتبط با خاک را پوشش داده و از کرم خاکی , تا رشد درختان و گیاهان و رفتار خاک های مختلف در مقابل آب و جلوگیری از تبدیل خاک به شوره زار اقدام به تدوین فایل های با کیفیت کرده و آنها را در دسترس علاقه مندان قرار دهد.

طرح جابر با موضوع هوافضا

موضوعات هوافضا در بین دانش آموزانی که در مقاطع بالاتری هستند هم میتوانند مفید و در سیستم آموزشی موثر باشند . چندین نمونه فایل طرح جابر با موضوع هوافضا آماده سازی کرده ایم که میتوانید با ورود به دسته بندی مورد نظر آنها را ببینید و فایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود نمایید.

طرح جابر با موضوع آب

ده ها فایل طرح جابربن حیان با موضوعات آب : چرخه آب , نفوذ آب در خاک و... آماده دانلود میباشند.

طرح جابر با موضوع میوه ها

موضوعات متنوعی در با موضوع میوه ها با تصاویر و آزمایشات مناسب تدوین شده و میتوانید براحتی آنها را از سایت ما دریافت کنید.

انواع میوه ها , ساختار میوه  و کارکرد آنها در رژیم غذایی ما از جمله موضوعات پراستفاده برای تدوین طرح های پژوهشی جابر ابن حیان میباشند و میتوانید در سایت ما ده ها نمونه فایل در مورد میوه ها را پیدا کنید و براحتی دانلودشان کنید.

طرح جابر با موضوع منظومه شمسی

موضوعات مرتبط با سیارات و منظومه شمسی در بین موضوعات طرح جابر از استقبال بالاتری برخوردارند و به همین نسبت ما هم سعی کرده ایم تنوع زیادی در تدوین این فایل ها داشته باشیم و میتوانید با چند کلیک ساده فایل مورد نظرتان را با موضوعات منظومه شمسی پیدا کرده و دانلود کنید.

طرح جابر ابتدایی

پایه های اول تا ششم ابتدایی عملا هدف طرح جابر میباشند هرچند برای مقاطع راهنمایی هم همکاران فرهنگی از آن استفاده میکنند . مجموعه گویا طرح معلمان : بانک فایل معلمان در جهت کمک به سیستم آموزش در کشور تلاش دارد با ارائه طرح های پژوهش محور متنوع کمک کند تا با گردش سریعتر چرخ علم و دانش در مقاطع پایین تحصیلی و در آموزش و پرورش نقشی هرچند کوچک در جهت رهنمون شدن با قدرت کشور به سمت و سوی افق های پیش بینی شده رهبری در سال 1404 ایفا کند.

 


(Lämna tom)

نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی جسمانی دانش آموزان

2 nov 2018

سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی

این مجموعه شامل سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی اععم از نمونه سوال , محتوای آزمون ها و سوالات واقعی آزمون مرحله اول ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی به همراه جواب میباشد. سوالات آزمون برگزار شده 19 آبان - سوالات آزمون برگزار شده 20 آبانماه 97 و سوالات آزمون واقعی مرحله اول مراقبت جسمانی عاطفی 21 آبانماه را در یک بسته ویژه برای شما همکار گرامی آماده کرده ایم . انشالله بتواند این مجموعه در جهت موفقیت شما در آزمون این مرحله و مراحل بعد مفید به فایده باشد .

کانال تلگرام

دانلود منابع آزمون و سوالات

دانلود سوالات ضمن خدمت

 

سوالات آزمون واقعی برگزار شده مرحله اول مراقبت عاطفی - 19 و 20 آبان 97

در این بسته علاوه بر سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی آزمون واقعی مرحله اول بالغ بر 82 سوال برگرفته از آزمون های 19 - 20 و 21 آبانماه 2 فایل مفید دیگر هم گنجانده شده است . نمونه سوالات مرحله اول شامل 185 نمونه سوال مرحلاه اول آزمون مراقبت جسمانی عاطفی + 45 نمونه سوال مرحله دوم آزمون مراقبت جسمانی عاطفی از دیگر فایل های موجود در این بسته هستند.

نمونه سوالات  ( 185 نمونه سوال مرحله اول ) + سوالات آزمون واقعی مرحله اول نوبت صبح و عصر ضمن خدمت مراقبت دانش آموزانبرگزار شده در تاریخ های 19 و 20 آبان ماه  1397  به همراه فایل پی دی اف محتوا

دانلود سوالات مرحله اول مراقبت جسمانی عاطفی

این بسته برای کسانی که قصد شرکت در آزمون مجدد مرحله اول را دارند بسیار مناسب میباشد.

دانلود فایل سوالات در فرمت pdf 

کانال تلگرام

دانلود منابع آزمون و سوالات

دانلود سوالات ضمن خدمت

 

محتویات این بسته

این مجموعه یک بسته دانلودی بروز شونده است ... تعهد ما ارسال کلیه بروزرسانی ها در سریعترین زمان ممکن به کلیه خریداران تا پایان آزمونهای اصلی و جبراینی این دوره میباشد . بنابر این لازم است هنگام خرید بسته ایمیل صحیح و در دسترس وارد کنید تا در دریافت بروزرسانی ها مشکلی بوجود نیاد.

این بسته در حال حاضر شامل موارد زیر میباشد.

محتوای متنی برگرفته از فیلم های آموزشی جلسه اول و جلسه دوم مراقبت عاطفی

290 نمونه سوال ویژه این دوره مطابق با جلسات اول و دوم مراقبت عاطفی

2 فایل حاوی سوالات آزمونهای واقعی مشابه برگزار شده جمعا حاوی 189 سوال

یک بسته شامل سوالات پرتکرار آزمونهای ضمن خدمت

فرمت کلیه فایل ها ورد یا پی دی اف میباشند

اطلاعیه های ویژه مجموعه سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی

تعهد ما رساندن همه بروزرسانی ها به همه خریداران تا پایان دوره است . و قطعا , حتما و یقینا در تحقق این مهم نهایت تلاشمان را خواهیم کرد که دبه موقع موارد اضافه شده اععم از سوال یا نمونه سوال را به خریداران بسته برسانیم .

پس تا پایان دوره سعی کنید هر روز بین ساعات 21 تا 23 ایمیلتان را چک کنید.

توجه : سوالات آزمون واقعی در اولین ساعات شروع آزمون علاوه بر اضافه شدن به بسته دانلودی برای کلیه خریداران ارسال خواهد شد . از این رو نگران این نباشید که بسته را زود بخرید و سوالات بدستتان نرسد .. فقط ترجیحا ایمیل صحیح وارد کنید .. تا شرمنده نشویم.

التماس دعا

آغاز ثبت نام دوره:

به اطلاع می رساند با توجه به اهمیت و ضروت امر آشنایی دانش آموزان  در خصوص مراقبت جسمانی و تاكید وزیر آموزش و پرورش جناب آقای بطحایی و ماموریت واگذار شده به مركز برنامه ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات و معاونت فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش دوره ضمن خدمت 24 ساعته  «مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان» با كد  99506257 را به صورت الكترونیكی برای تمام همكاران حوزه آموزشی  در یك مرحله اجرا می گردد.

لذا مقتضی است كارشناسان محترم آن اداره در برنامه ریزی و اجرای دوره ی مذكور به نكات زیر توجه فرمایند.

1.تمام همكاران حوزه آموزشی می بایست در دوره مذكور شركت نمایند.

2. ثبت نام از 15مهر ماه تا 25 مهر ماه و در سامانه LTMS می باشد.

3. شروع دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان  از 25 مهر ماه  و از طریق سامانه رایادرس می باشد.

4. فراگیران می بایست برای گذارندن دوره در هر بخش مطالب را مطالعه كرده و در آزمون های پودمانی شركت نمایند.

5. برنامه زمانی آزمون ها در سامانه رایادرس درج خواهد شد.

6.نمره قبولی 12 از  20 می باشد.

آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

جهت ثبت نام دوره ضمن خدمت مذکور به اینجا مراجعه کنید.

همچنین ببینید :

دانلود طرح جابر ابن حیان

3 sep 2018

معرفی طرح جابر بن حیان

دانلود طرح جابر از برین طرحهای آموزش و پرورش در زمینه کشف استعداد های برتر در زمینه نوآوری و فناوری می باشد که همه ساله میلیونها دانش آموز در این جشنواره شروع به رقابت می نمایند

طرح جابر

مهمترین اهداف در ارائه طرح جابر

1-  تعییم موضوع و هدف :

 براساس علاقه ، کوشش و توانایی فرد ، سطح دشواری ، مواد ، زمان ، راهنمایی ، ایمنی

  
2-  ارائه طرح

 بحث و تفکر در باره تنظیم طرح 
      ارائه فرصت 
    بررسی طرح اولیه فراگیر 
      اصلاح اشتباهات 


 3- اجرا


            فراهم سازی وسایل و امکانات 
            تقسیم مسئولیت ها در حالت گروهی و کلاسی 
            اجرایی بودن در زمان تعیین شده 
            مراقبت از طرح جهت عدم دوری از اهداف


4 – قضاوت و ارزشیابی


           ارائه قضاوت صحیح و دقیق 
          اصلاح معایب برای مراحل بعدی

دانلود طرح جابر ابن حیان

معیار های یک پروژه موفق در جشنواره طرح جابر ابن حیان :

-    محصول کار خود فراگیر باشد

-    محصول یک برنامه ریزی دقیق باشد

-    دارای خلاقیت و ابتکار باشد

-    نمایانگر درک کلی از موضوع باشد

-    دارای گزارش کار کتبی باشد

-     خوش خط و خوانا باشد

-     دارای عکس ، نمودار و ... باشد

-    مواد بکار گرفته شد از نوع مناسب باشد

-    به نکات ایمنی اشاره شود .

-    نمایش ها به صورت سه بعدی باشد

-    اطلاعات پروژه دقیق باشد

-    تابلوی پروژه بیانگر نمای کلی پروژه باشد  

موضوعات طرح جابر ابن حیان

موضوع و پایه:

 

*    همه پایه ها

*     محتوای کتاب

*     آزاد با همراستا با اهداف

*     انفرادی

*     تیمی ( 3 نفره )

*     کلاسی

 

طرح جابر : دانلود بهترین موضوعات طرح جابر ابن حیان برای جشنواره

انواع پروژه های علمی

1- جمع آوری نمونه همراه با طبقه بندی

 • ·         دانلود طرح جابر طبقه بندی براساس شباهت ها ( با ذکر دلیل )
 • ·         دانلود طرح جابر طبقه بندی براسا تفاوت ها ( با ذکر دلیل )
 • ·         طبقه بندی براساس نوع کاربرد
 • ·         طبقه بندی بر اسا نوع عملکرد ( نحوه تشکیل تصویر در آینه ها و عدسی ها)

معایب طرح جابر بن حیان

یکی از ایراداتی که می‌توان نسبت به این طرح بیان کرد این است که بر خلاف جشنواره خوارزمی که تمام زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی و حتی زمینه های هنری را در برمی‌گیرد٬ طرح جابر تنها به تحقیقاتی با زمینه علوم منتهی می‌شود.
نحوه اطلاع رسانی به والدین و آگاهی دادن به دانش آموزان نیز در این سال‌ها کافی نبوده بسیاری از والدین تفاوت طرح جابر با روزنامه دیواری را نمی‌دانند و به دلیل اینکه از تاثیر بسیار بالا و عالی طرح جابر در تقویت روحیه پژوهشیگری در دانش آموزان بی اطلاع هستند٬ مایل به همکاری و مشارکت در طرح جابر نیستند.

مزایای طرح جابر بن حیان

 • تقویت روحیه پژوهشگری در دانش آموزان
 • تقویت روحیه کار تیمی
 • تقویت توشتار زبان فارسی با گزارش نوسی
 • افزایش مهارت های دستی به وسیله‌ی ساخت مدل 
 • افزایش اعتماد بنفس و خود باوری دانش اموزان
 • افزایش خلاقیت دانش آموزان به وسیله انتخاب طرح و ایده
 • آمادگب برای انجام تحقیقات پیچیده‌تر در آینده
 • ایجاد حس رقابت سالم علمی بین دانش اموزان
 • آشنا نمودن دانش آموزان با بستر مطالعات و تحقیقات آکادمیک 
 • فراهم کردن امکان شکوفایی استعدادهای نهفته دانش آموزان

انواع پروژه‌ها و طرح ها در طرح جابر بن حیان

ا- جمع آوری نمونه همراه با طبقه بندی
۲- مدل ( ساخت نمونه )
۳- نمایش
۴- تحقیق
۵- آزمایش
۶- طراحی و ساخت

طرح جابر بن حیان

اجزای یک پروژه علمی در طرح جابر بن حیان

همه پروژه‌ها و ایده های تحقیقاتی برای ارائه به بخش مربوطه باید دارای عناصر زیر باشد :

 •  تابلوی نمایش
 • مواد نمایشی
 • گزارش کتبی ( فقط برای پروژه های آزمایش )
 • دفتر کارنما

چگونگی کمک والدین در شرکت دانش آموزان در طرح جابر بن حیان

اکثر والدین با این هدف که د رحال کمک به فرزندشان برای انجام تحقیقات برای طرح جابر هستند٬ در حقیقت فرصت انجام تحقیقات را به دانش آموز نمی‌دهند و اکثر کارهای طرح را خود بر عهده می‌گیرند. حال آنکه نحوه کمک به دانش آموز هم محدودیت‌های خاصی دارد.والدین حین انجام تحقیقات برا طرح جابر بن حیان باید:

 • در تدارک وسایل و استقرار تجهیزات کمک کنند.
 • فضایی مثل پارکینک یا اتاق را برای کار کردن دانش آموز روی پروژه فراهم کنند.
 • پروژه هایی را انتخاب کنند که مناسب سن و پایه تحصیلی دانش آموز باشد.
 • در کشیدن خط های صاف به بچه ها کمک کنند.
 • به توضیحات شفاهی فرزندشان در باره پروژه گوش کنند .
 •  از ایمنی کودک اطمینان حاصل کنند .
 •  زمان های مربوط به انجام کارهای پروژه و اتمام آنها را برنامه ریزی و مدیریت کنند .
 • فرزند خود را برای انجام تحقیق به کتابخانه عمومی یا مکان های مورد نیاز دیگر ببرند .

تاثیر شرکت دانش آموزان در طرح جابر ین حیان در تکمیل فرم شهاب مدارس

اجرای طرح شهاب در مدارس که مخفف شناسایی و هدایت استعداد برتر است٬ با هدف شناسایی و هدایت و پشتیبانی از دانش آموزان مستعد در تاریخ ۲۵ بهمن سال ۸۶ به تصویب هیئت امنای بنیاد ملی نخبگان رسید. پس از حذف مدارس سمپاد و ادغام آزمون مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی برای دوره دوم متوسطه٬ اجرای طرح شهاب در مدارس‌٬ برای خانواده هایی که برای شرکت فرزندان مستعد خود در مدارس سمپاد برنامه ریزی کرده بودند٬ خبر مسرت بخشی بود.
در مدارس ابتدایی معلمان علاوه بر تدریس دروس آموزش هر پایه ،فرم های شهاب مربوط به هر دانش آموز را از ابتدای سال تحصیلی تکمیل می کنند و گزارش تحلیلی آماری دقیقی از طرف مدرسه به اداره آموزش و پرورش شهرستان ارسال می‌شود. یکی از مواردی که در تکمیل این فرم‌ها موثر است و سبب مستعد شناخته شدن دانش‌آموز می‌شود شرکت کردن در طرح جابر بن حبان برای مقاطع ابتدایی و جشنواره خوارزمی برای مقاطع بالاتر است.


مطالب تکمیلی:

 • چگونه یک مشاوره تلفنی خوب داشته باشیم؟
 • روش مطالعه درس ریاضی برای آزمون نمونه دولتی ۹۷ ـ ۹۸
 • تجدید سبز یا تجدید در مدارس نمونه دولتی چگونه است؟
 • راه قبولی در آزمون نمونه دولتی ۹۷ـ۹۸
 • انتخاب رشته پایه نهم (بخش اول)
 • انتخاب رشته پایه نهم (بخش دوم)
 • ۱۰ نکته مهم برای داشتن یک برنامه‌ریزی درسی موفق
 • تاثیر سهمیه در آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸
 • ۱۵ نکته مهم پیش از آزمون نمونه دولتی۹۷-۹۸
 • ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۹۷ – ۹۸
 • شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی
 • مدارس نمونه دولتی
 • حذف مدارس تیزهوشان سمپاد و نمونه دولتی ۹۷ – ۹۸
 • ادغام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دوره متوسطه دوم

شهاب

 • آیا از جزئیات طرح جابر بن حیان سال تحصیلی ۹۷ اطلاعی دارید؟
 • آیا می دانید بهترین ایده های شرکت داده شده در طرح جابر بن حیان در سال های پیش چه ویژگی‌هایی داشتند؟
 • آیا می‌دانید طرح های برتر سال قبل چه وجه اشتراکی داشتند؟
 • آیا از نحوه مونتاژ اطلاعات و داده ها در تابلو نمایش طرح جابر بن حیان  اطلاعی دارید؟
 • ایا می‌دانید چگونه در طرح جابر بن حیان شرکت کنید و تحقیقات خود را چگونه تکمیل کنید؟
 • آیا می‌دانید یک تابلو نمایش چه خصوصیاتی دارد؟
 • آیا از نکات مهم در انجام تحقیقات در طرح جابر بن حیان اطلاع دارید؟
 • آیا می‌دانید مهلت تکمیل و ارسال طرح‌ها تا چه زمانی است؟
 • آیا از تاثیر شرکت در طرح جابر بن حیان در طرح شهاب و فرم های مخصوص دانش‌آموزان اطلاع دارید؟
 • آیا تا کنون از خدمات مشاوره مشاور گروپ استفاده کرده‌اید؟
 • آیا می دانید یک مشاوره تحصیلی عالی چه تأثیری در آینده تحصیلی و شغلی شما خواهد داشت؟

مثــــــــــال :

*    انواع سلول ها

*    انواع برگ ها

*    افات نباتی

*    طبقه بندی گیاهان از لحاظ کاربرد

*    طبقه بندی جانوران بی مهره

*    طبقه بندی مخلوط ها

*    طبقه بندی انواع وسایل اپتیک ( نوری مثل آینه ها و عدسی ها )

*    طبقه بندی مواد رسانا و نار رسانا

*    دسته بندی عناصر و ترکیب ها

*    طبقه بندی انواع ماشین ها

*    طبقه بندی انواع تک سلولی ها                                   

     ( مرحله استانی ندارد )

 

2- مـــدل ( دستــگاه ) 

انواع مدل ها

*      مولاژ

*      برش

*      مانکن

*      قادر به کار ها

*   کارکرد صحیح  - انطباق با حالت اصلی – سهولت کاربرد – اقتصادی بودن از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد .

مثـــال:

 • ·           دانلود طرح جابر مدل های مولکولی
 • ·           مدل ماشین ها
 • ·           قادر به کار ها ( ماشین گرمایی ، موتور الکتریکی ...)
 • ·           مدل زمین
 • ·           مدل آتشفشان
 • ·           ماکت نقاط امن و غیر امن منزل
 • ·           مولاژ جانوران و اندام های بدن
 • ·           برش گیاهان
 • ·           ماکت برق و مدار ها
 • ·           دانلود طرح جابر مدل گردش زمین
 • ·           دانلود طرح جابر مولاژ گردش دستگاه خون
 • ·           مولاژ دستگاه تنفس
 • ·           دانلود طرح جابر ماکت شهر آلوده و تمیز

 

 

3 – نمــایـــش  :

 مــثــــال:

 • ·             نمایش تغیرات شیمیایی
 • ·            نمایش تغییرات فیزیکی
 • ·             نمایش عملکرد ماشی های ساد و پیچیده
 • ·             نمایش ویژگی های تصویر در آینه ها و عدسی ها
 • ·             نمایش نمایش نفوذ پذیری خاک
 • ·             نمایش رسوب گذاری خاک
 • ·             نمایش آتشفشان
 • ·             نمایش کار آوند ها
 • ·             نمایش ویژگی های مخلوط
 • ·             نمایش عملکرد پریسکوپ ، ذره بین ، کوره آفتابی و ...
 • ·             نمایش مدار های متوالی و موازی
 • ·             نمایش خاصیت قطب نمایی آهنربا
 • ·             نمایش تولید آهن ربا
 • ·             نمایش خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی
 • ·             نمایش عملکرد دستگاه تنفس
 • ·             نمایش عملکرد دستگاه گردش خون

4- تـحـقـیـق در باره موضوعات طرح جابر:

راهنمای پیشنهادی شیوه نگارش مقالات علمی – پژوهشی:

مقاله علمی یک  گزارش مکتوب و منتشر شده ای است که نتایج یک پژوهش  را توصیف می کند .  متداولترین اجزای تشکیل دهنده یک مقاله علمی عبارتند از :1- عنوان  2- اسامی نویسندگان  3- چکیده  4- کلید واژه ها 5-  مقدمه 6-  مواد  و روش ها 7- بحث 8-  نتایج 9-   فهرست منابع  .

1- عنوان مقاله :

عنوان مقاله به خواننده می گوید که مقاله راجع به چه مطلبی است. عنوان مقاله باید: خلاصه ، دقیق، پرمحتوی ، خبری، فاقد کلمات اضافی ومهمترین عبارت آن باید توصیفی یا گزارشی باشد .

2- اسامی نویسندگان : 

اسامی نویسندگان معمولا" زیر عنوان مقاله ارائه می گردد.

 3- چکیده مقاله :

چکیده باید به طور معنی داری خلاصه شده و حاوی مطالب اصلی ومهمترین یافته های مقاله باشد. چکیده تحقیق در ابتدای یک مقاله پژوهشی درج می گردد و در حدود 200تا400 کلمه می  باشد. در تدوین چکیده با4 سئوال روبه روهستیم که باید این سئوال هابطورخلاصه ودقیق پاسخ داده شوند:  1- هدف از انجام پژوهش چیست؟  2- پژوهش با استفاده ازچه روشی انجام پذیرفته است؟  3- یافته های اصلی چه بوده است؟  4- از این یافته ها به چه نتیجه گیری می توان رسید؟ 

4- کلید واژه :

در انتهای چکیده واژه های کلیدی درج می شوند وحدود 3 تا6 واژه کلیدی مشخص شده ودر این قسمت قرارداده می شود.

5- مقدمه مقاله :

  در مقدمه باید به این سوالات پاسخ دهید که : چرا این کارتحقیقی راانجام دادید؟ و بدنبال یافتن چه چیزی بودید؟ در مقدمه پیشرفت منطقی نظریه و هدف خود رابیان کنید و برای خواننده توضیح دهید که به چه منظور مقاله شمارا مطالعه کند. خیلی خلاصه ،کارهای قبلی منتشر شده در باره موضوع پژوهش خود را ذکر کنید. بطور کلی مقدمه باید حاوی زمینه و چشم انداز کار تحقیقی، ونیز توضیحی راجع به یافته ها و حقایق باشد.

6- مواد و روشها  :

دراین قسمت شما فقط ابزار وروشهای استفاده شده را توضیح می دهید. دلیل انتخاب روش مورد استفاده وفرضیه های خودرابیان کنید. تمام آنچه را استفاده کرده اید از جمله وسایل ، مواد ومناطق و....را تشریح نمائید وبه این سوال پاسخ دهید که« شماچه کرده ایدوچگونه؟»

7- قسمت بحث مقاله  :

قسمت بحث مقاله از سه بخش تشکیل شده است :

 الف- حقایقی که به آن دست یافته اید  ب- تفسیر حقایق   ج- بیان علمی و تئوری یافته ها            

   8-   قسمت نتیجه گیری :

نتایج و بحثی که راجع به آنها نموده اید و کامل است بهتر این است که یافته ها و توجیه ها تتان را با هم و بطور خلاصه در این قسمت ذکر نمائید.

9- فهرست منابع :

در انتهای هر مقاله ،منابع و مآخذ مورد استفاده در مقاله درج می گردد . در این بخش ابتدا، منابع فارسی و سپس منابع انگلیسی بر اساس حروف الفبا درج می شوند.

مثال برای دانلود طرح جابر :

کتاب: نام خانوادگی( نویسنده)، نام نویسنده . سال نشر ( داخل پرانتز) ،عنوان کتاب ، جلد ، مترجم، شماره چاپ ، محل انتشار، ناشر.

مجله: نام خانوادگی ( نویسنده ) ، نام  نویسنده، سال نشر( داخل پرانتز) ، عنوان مقاله، عنوان مجله، شماره دوره، صفحه .

کتاب با دونویسنده : افروز ، غلامعلی وهومن ، حیدر علی، (1376) ، روش تهیه آزمون هوش ، تهران :انتشارات دانشگاه تهران.

کتاب ترجمه شده  :  ثراندایک، آر. ال.(1375) روان سنجی کار بردی (چاپ سوم) ترجمه حیدر علی هومن، تهران : انتشارات دانشگاه تهران(تاریخ انتشار به زبان اصلی ،1982)

رساله ها وپایان نامه ها : امیرپور، ساسان،(1370) تحلیل عاملی مقیاس تهران  استنفرد- بینه ( TBS) پایان نامه تحصیلی کارشناسی ارشد (چاپ نشده) دانشگاه تهران .

مقاله های ترجمه شده  : اورمه، کاتلین(1354) توانایی ، شخصیت وپیشرفت تحصیلی در کودکان پیش دبستانی. ( ترجمه حیدر علی هومن) مجله روان شناسی. شماره12 ص 237-227(تاریخ انتشار به زبان اصلی 1975)

مقاله یامطلبی از یک سایت اینترنتی : آدرس صفحه یا قسمت مورد نظر را در اینترنت که در قسمت آدرس بار صفحه مربوطه درج شده ، به همراه تاریخ مراجعه به آن صفحه می نویسیم:

(12/6/1394 )         http:/www.waier.ach.ir/eaier2/chekidwh.htm


مــثـــال:

 • ·             تحقیق در مورد ساختار ، انواع و عملکرد سلول ها
 • ·             تحقیق در مورد گیاهان غذا ساز
 • ·             تحقیق در مورد آفات نباتی
 • ·             طرح جابر تحقیق در مورد گیهان دارویی
 • ·             تطرح جابر ابن حیان حقیق در مورد اهمیت جانوران بی مهره
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد فواید و مضرات حشرات
 • ·              دانلود طرح جابر تحقیق در مورد کار برد محلول و مخلوط در زندگی و دلایل آن
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در باره استفاده از وسایل نوری در جهت تامین انرژی
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد انواع مدار های برق منزل
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد میزان مصرف انرژی وسایل
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد ساخت و کاربرد آهنربا
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد سنگ ها ( انواع و تاریخچه فسیل ها )
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد کانی های تزیینی
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد منظومه شمسی و سایر کهکشان ها
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های تنفسی
 • ·             تحقیق در مورد بیمارهای قلب و عروق
 • ·             تحقیق در مورد سنگ کلیه در زنجان
 • ·             تحقیق در مورد ساختار عناصر
 • ·             حقیق در مورد فواید و مضرات تغییرات فیزیکی و شیمیایی
 • ·             تحقیق در مورد کاربرد ماشین ها در زنگی
 • ·             تحقیق در مورد طراحی ماشین ها
 • ·             تحقیق در مورد کاربرد عدسی ها و آینه ها
 • ·             تحقیق در مورد فسیل ها و تاریخچه زمین
 • ·             تحقیق در مورد خاک زنجان
 • ·             تحقیق در مورد آتشفشانئهای ایران
 • ·             تحقیق در مورد میزان مقاومت ساختمان های زنجان در برابر زلزله
 • ·             تحقیق در مورد قارچ ها
 • ·             تحقیق در مورد باکتری ها
 • ·             تحقیق در مورد بیماری های خونی
 • ·             تحقیق در مورد دوارو ها
 • ·             دانلود طرح جابرتحقیق در مورد واکسن ها
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های عصبی
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد بیماری های گوش
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد محیط زیست زنجان
 • ·             دانلود طرح جابر تحقیق در مورد جانواران بومی محیط زیست زنجان

 

5- آزمایــش:

مراحل رسیدن به پاسخ :

1- روبرو شدن با مسئله

2- تعریف دقیق مسئله

3- طراحی فرضیه

4- آزمایش فرضیه ها

5- نتیجه گیری

مـــثــــال :

 • ·            آیا ارتباطی بین تکیه گاه و میزان کمک کردن اهرم وجود دارد ؟
 • ·             آیا ارتباطی بین طول سطح شیب دار و میزان کمک کردن آن وجود دارد ؟
 • ·            چگونه می توان یک فندک نوری ساخت؟
 • ·            آیا میکروب ها تأثیری در فساد مواد غذایی دارند ؟
 • ·            آیا نور ، آب و ... در میزان تولید غذا در گیاهان دخالت دارد ؟
 • ·            آیا می توان رنگ گلبرگ های گیاه را تغییر داد ؟
 • ·            آیا می توان از طبقه سوم ساختمان بدون دوربیت طبقه اول را دید ؟
 • ·            تفاوت مدار های موازی و متوالی چیست ؟
 • ·            چگونه می توان زنجیره سوزنی ساخت ؟                             

( کشوری فقط این پروژه ها پذیرفته می شود )

عناصر یک پروژه در نمایشگاه :

تابلوی نمایش :

اندازه : 120 *90

 • ·             عنوان پروژه
 • ·            هدف
 • ·             روش
 • ·             مسئله ( برای پروژه آزمایش )
 • ·             فرضیه ( برای پروژه آزمایش )
 • ·             خلاصه مراحل و فرآیند
 • ·             مواد بصری ( عکس ، نمودار ، جدول و...)
 • ·             خلاصه و نتیجه گیری

مواد نمایشی :

 • ·          طراحی جالب
 • ·          بسته بندی در صورت نیاز
 • ·          رعایت ایمنی
 • ·          پرهیز از شلوغی

گزارش کتبی :

 • ·             صفحه عنوان
 • ·             صفحه فهرست
 • ·             هدف
 • ·             فرضیه
 • ·             شرح
 • ·             مواد و دستگاه ها
 • ·             روش کار
 • ·             مشاهدات
 • ·             نتایج و جمع بندی
 • ·             منابع
 • ·            پیوست

 

مراحل عام در تولید رسانه ها :

•       مشخص کردن مخاطبان

•       مشخص کردن هدف

•       مشخص کردن رئوس مطالب

•       انتخاب نوع رسانه

•       مشخص کردن موضوع و عنوان

•       طراحی اولیه کار

•       انتخاب و جمع آوری اجزای متشکله

•       پیاده کردن طرح اولیه

•       ارزشیابی طرح اولیه

•     انجام اصلاحات و تولید نهایی

اصول تولید رسانه:

1- توازن

  2- سادگی

 3- تاکید

 4 – فضای خالی

 5 – وحدت

لوله پلی اتیلن

16 jan 2018

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن این امکان را به پیمانکاران و مصرف کنندگان می دهد که پروژه های خود را عملی تر , کم هزینه تر سریع تر مطمئن تر اجرا نمایند . امروزه با استفاده از سیستم های لوله کشی پلی اتیلنی در اکثر پروژه های صنعتی ازجمله سیستم های آتش نشانی پروژه های فشار قوی انتقال آب و گاز طبیعی در محیط های صنعتی وشیمیایی و یا پروژه های مخابراتی و کاورینگ کابل به مورد استفاده قرا می گیرید.

لوله های پلی اتیلن براساس استاندارد DIN8076,DIN8078 تولید می شوند.

موارد کاربرد لوله های پلی اتیلن:

انتقال شبکه آبرسانی

انتقال گازرسانی

انتقال هوا

انتقال مایعات نفتی وصنعتی

انتقال آب های زهکشی

آبیاری قطره ای

ویژگیهای لوله های پلی اتیلن

پایین بودن وزن

کم حجم وپایین بودن وزن لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله مشابه امکان سهولت در حمل و بارگیری و سهولت درنصب را فراهم نموده است.

مقاومت در برابر اسیدها و بازها

لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های آهنی و فلزی دارای مقاومت بالاتری بوده و دربرابر یکسری از اسیدها وبازها ازخود مقاومت نشان می دهند.

مقاومت دربرابر ضربه

لوله های پلی اتیلن به دلیل داشتن استحکام بالا در برابر فشارهای نیوتنی وبارهای داخلی مقاومت بالایی رادارند.

نصب سریع وآسان

لوله های پلی اتیلن به راحتی جوش کاری و نصب می شوند در صورت داشتن اتصالات فیتینگی لوله ها بایکدیگرمتصل شده و در صورت جوش بات بعد از عملیات جوشکاری لوله های سردشده واستحکام بالا را خواهند داشت.

لوله های پلی اتیلن به درخواست مشتری در شاخه های 6 و 12 متری و نیز از سایز 20  تا  125 به صورت کلافهای 100 متری تولید می شوند.  

upvc

16 jan 2018

لوله  UPVC / لوله یو پی وی سی :

 سیستم آبیاری تحت فشار

 سیستم آبرسانی شهری

 سیستم فاضلاب شهری

سیستم فاضلاب ساختمان

سیستم آبرسای از چاههای آب

سیستم آبرسانی ساختمان

انتقال کابلهای برق و مخابراتی

سیستم هواکش ساختمان

سیستم تخلیه آب باران

لوله upvc فاضلابی

در سایزهای مختلف برای استفاده در فاضلاب ساختمان و سایزهای بزرگ در فاضلاب شهری

لوله یو پی وی سی جداره چاه

لوله یو پی وی سی جدارچاه 10 اینچ , لوله یوپی وی سی جدارچاه 12 اینچ , لوله upvc جدار چاه 14 اینچ

 بهترین جهت قرارگیری لوله

بهتر است همواره نقطه انتهایی نصب ، مادگی لوله باشد . زیرا در هنگام نصب ، حرکت دادن نری به سمت مادگی نسبت به حالت برعکس آن راحت تر است . این عمل در لوله های اورینگی ، احتمال رانده شدن سنگریزه ها و خاک به سمت زیرین اورینگ ها نیز کاهش می دهد . البته به دلیل آب بندی کامل در قسمت اتصال لوله های PVC، جهت قرار گیری لوله تاثیر چندانی در هیدرولیک سیستم و یا راندمان ایجاد اتصال نخواهد داشت.

مزایای لوله یو پی وی سی

عدم آسیب پذیری و پوسیدگی 

مقاومت در برابر مواد خورنده،حلال ها،مواد شیمیایی،پوسیدگی

سبک با قابلیت حمل و نقل آسان

نصب ساده و سریع با استفاده از چسب و اتصالات اورینگی

قیمت لوله upvc

علاوه بر مزایای ممتاز ذکر شده قیمت لوله های UPVC بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر لوله های پلیمری، فلزی، چدنی و... می باشند. به طوری که امروزه لوله های پلیکا در دنیا یکی از گزینه های اصلی در شبکه های آب و فاضلاب می باشند. 

تولید کننده لوله PVC در سایزهای استاندارد. کارخانه تولیدی لوله PVC دارای قالب هایی برای سفارش لوله پی وی سی با ضخامت های مختلف به درخواست مشتری

جدول وزن لوله یو پی وی سی

 

ردیف سایز/قطرخارجی (میلیمتر) ضخامت وزن شاخه 6 متری (kg) فشار/کابرد
1 400  7/9 87 معمولی
11/7 115 نیمه قوی
19 186 فشارقوی
2 315 6/2 60 معمولی
7/7 75 نیمه قوی
9/2 90 فشارقوی
3 250 4/9 30 معمولی
6/2 65 نیمه قوی
9/2 70 فشار قوی
4 200 3/9 20 معمولی
4/9 27 نیمه قوی
5/9 45 فشارقوی
5 160 3/2 13 معمولی
4 19 نیمه قوی
7/7 27 فشارقوی
6 125 2/5 8/5 معمولی
3/2 11/8 نیمه قوی
6 18/5 فشارقوی

لوله UPVC  دارای استاندارد ISO2002 می باشد،کیفیت این لوله ها مورد تایید استاندارد ملی و دارای نشان کیفیت ایران است. پی وی سی به دلیل مقاوم بودن میتواند در انواع پروژه های آبرسانی،صنعتی ،فاضلاب ،کشاورزی و ساختمان سازی کاربرد فراوان دارد.

جدول سایزهای لوله پی وی سی به میلیمتر و اینچ

 

قطر لوله (mm) قطر لوله (inc)
لوله یوپی وی سی 50 میلیمتر     1/2 1 اینچ
لوله یوپی وی سی 63 میلمتر  2 اینچ
لوله یوپی وی سی 75 میلیمتر  1/2 2 اینچ
لوله یوپی وی سی 90 میلیمتر  3 اینچ
لوله یوپی وی سی 110 میلیمتر  4 اینچ
لوله یوپی وی سی 125 میلیمتر  5 اینچ
لوله یوپی وی سی 160 میلیمتر  6 اینچ
لوله یوپی وی سی 200 میلیمتر 8 اینچ
لوله یوپی وی سی 250 میلیمتر  10 اینچ
لوله یوپی وی سی 315 میلیمتر  12 اینچ
لوله یوپی وی سی 400 میلیمتر  16 اینچ
لوله یوپی وی سی 500 میلیمتر  20 اینچ

لوله پی وی سی

16 jan 2018

لوله پی وی سی : pvc

لوله پی وی سی , فروش لوله PVC ( پی وی سی ) از سایز 20 تا 400 میلیمتر.لوله PVC (پی وی سی) جهت مصارف ساختمانی ,مخابراتی , فاضلابی , کشاورزی, جدارچاه , آبرسانی . PVC LOOLEH

لوله PVC (پی وی سی) با فشار معمولی (4 بار) ,  نیمه قوی (6 بار) و فشار قوی (10 بار) .  

دارای اتصالات مورد نیاز از جمله زانو، سه راهی، چهار راه ، درپوش و سایر موارد

موارد کاربرد لوله PVC

 آبیاری تحت فشار

 فاضلاب شهری و ساختمان

 آبرسانی از چاههای آب

انتقال کابلهای برق و مخابراتی

هواکش ساختمان

تخلیه آب باران

مزایای لوله پی وی سی PVC

عدم آسیب پذیری و پوسیدگی 

مقاومت در برابر مواد خورنده،حلال ها،مواد شیمیایی،پوسیدگی

سبک با قابلیت حمل و نقل آسان

نصب ساده و سریع با استفاده کوپلر روی لوله

سایزهای لوله PVC

لوله 63 PVC

لوله 90 پی وی سی

لوله 110

لوله 125

لوله 160

لوله 200

لوله 250

لوله 315

لوله 400 

قیمت لوله پی وی سی

علاوه بر مزایای ممتاز ذکر شده قیمت لوله های PVC بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر لوله های پلیمری، فلزی، چدنی و... می باشند.

لوله پی وی سی از سایز 63 به بالا .فروش لوله پی وی سی / PVC در مدرن لوله ، لوله پی وی سی فاضلابی ، آبرسانی، کشاورزی، مخابراتی ،برقی و مصارف دیگر

تولید کننده لوله پی وی سی با سایز ، فشار و ضخامتهای مختلف با مهر استاندارد

تولید کننده لوله PVC در سایزهای استاندارد. کارخانه تولیدی لوله PVC دارای قالب هایی برای سفارش لوله  با ضخامت های مختلف به درخواست مشتری.

جدول وزن لوله PVC

ردیف سایز/قطرخارجی (میلیمتر) ضخامت وزن شاخه 6 متری (kg) فشار/کابرد
1 400  7/9 87 معمولی
11/7 115 نیمه قوی
19 186 فشارقوی
2 315 6/2 60 معمولی
7/7 75 نیمه قوی
9/2 90 فشارقوی
3 250 4/9 30 معمولی
6/2 65 نیمه قوی
9/2 70 فشار قوی
4 200 3/9 20 معمولی
4/9 27 نیمه قوی
5/9 45 فشارقوی
5 160 3/2 13 معمولی
4 19 نیمه قوی
7/7 27 فشارقوی
6 125 2/5 8/5 معمولی
3/2 11/8 نیمه قوی
6 18/5 فشارقوی
7 110 2/2 6/4 معمولی
3/2 9/1 نیمه قوی
5/3 14/5 فشارقوی
  90 1/8 4/5 معمولی
3 6/3 نیمه قوی
4/3 9 فشارقوی

استاندارد تولید لوله های پی وی سی

لوله PVC  دارای استاندارد ISO2002 می باشد،کیفیت این لوله ها مورد تایید استاندارد ملی و دارای نشان کیفیت ایران است. پی وی سی به دلیل مقاوم بودن میتواند در انواع پروژه های آبرسانی،صنعتی ،فاضلاب ،کشاورزی و ساختمان سازی کاربرد فراوان دارد.  

لوله پلیکا مخابراتی

16 jan 2018

لوله پلیکا مخابراتی


در سراسر کشور انواع لوله پلیکا مخابراتی به قیمت کارخانه توضیح میشوند , گروه صنعتی مدرن لوله تولید کننده انواع لوله های ساختمانی , صنعتی و کشاورزی با بیش از ۲۰ سال تجربه در خدمت شماست.

لوله پلیکا مخابراتی , فروش پلیکا مخابراتی در سایزهای مختلف , لوله مخابراتی ازجنس پلیکا / پی وی سی نسوز.فروش لوله پلیکا مخابراتی

 

فروش لوله پلیکا مخابراتی جهت انتقال کابل و فیبر نوری و جابه جایی خطوط . لوله های پلیکا مخابراتی از کابل ها در برابر عوامل فرسایشی و مواد خورنده و رطوبت جلوگیری میکند.لوله مخابراتی از جنس پی وی سی نسوز برای محافظت سیم برق و فنرلوله پولیکا


اگر با مزایای لوله پولیکا آشنایی ندارید بهتر است توجه داشته باشید که لوله پولیکا مخابراتی و سایر انواع لوله پولیکا قابلیت های زیر را دارند.

عدم آسیب پذیری و پوسیدگی

 

مقاومت در برابر مواد خورنده،حلال ها،مواد شیمیایی،پوسیدگی

 

سبک با قابلیت حمل و نقل آسان

 

نصب ساده و سریع با استفاده از چسب و اتصالات اورینگیقیمت لوله پولیکا

 

علاوه بر مزایای ممتاز ذکر شده قیمت این لوله ها بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر لوله های پلیمری، فلزی،چدنی و… می باشند. به طوری که امروزه لوله های پلیکا در دنیا یکی از گزینه های اصلی در شبکه های آب و فاضلاب می باشند. بهترین قیمت لوله پولیکا را از مدرن لوله بگیرید.

 

تولید کننده لوله پلیکا در سایزهای استاندارد. کارخانه تولیدی لوله پولیکا دارای قالب هایی برای سفارش لوله پلیکا در ضخامت های مختلف به درخواست مشتریسایزهای لوله پلیکا مخابراتی


گروه صنعتی مدرن لوله آماده فروش انواع لوله پلیکا مخابراتی در سراسر کشور در سایز های مختلف را با قیمت مناسب دارد.

لوله پلیکا مخابراتی ۱۱۰ / لوله پولیکا مخابراتی ۱۱۰

 

 

 

لوله پلیکا مخابراتی ۱۲۵ / لوله پولیکا مخابراتی ۱۲۵

 

 

 

لوله پلیکا مخابراتی ۱۶۰ / لوله پولیکا مخابراتی ۱۶۰

 

سایر لوله ها


برای مشاهده سایر لوله ها روی لینک های زیر کلیک کرده و وارد صفحات مربوطه شوید.

پلیکا                    پی وی سی              کاروگیت              زهکش       گالوانیزه          فایبر گلاس