لوله کاروگیت : ارزانترین قیمت فروش انواع لوله کاروگیت

 

لوله کاروگیت

 

از سایز 200 تا 1000 لوله کروگیت را از بازرگانی لوله و اتصالات ایران بخواهید . فروش انواع لوله کاروگیت در سایز های مختلف در نمایندگی های ما در استان و شهر شما و فروش اینترنتی با شرایط بسیار عالی و کیفیت ممتاز انجام میشود. این نوع از لوله های به سرعت در حال گسترش و افزایش استفاده از آنها در پروژه های عمرانی و ساختمانی هستند . از نظر اسم معمولا با دو نام شناخته میشوند لوله کاروگیت و  لوله پلی اتیلن دوجداره که هر دو دقیقا به یک محصول و یک نوع لوله اشاره دارند و تفاوت در نام و اصطلاحاتی است که در بازار رایج شده است . ، فروش لوله کاروگیت از سایز 200

این نوع از لوله ها را میشود انقلابی در صنعت لوله و اتصالات لقب داد و دقیقا به همین خاطر است که موارد استفاده آنها با سرعت روز افزونی در حال ازدیاد میباشد .

گروه تولیدی مدرن لوله افتخار دارد میتواند دز زمینه تولید و فروش انواع لوله کروگیت از سایز 200 تا 1000 و با  قیمت های بسیار مناسب در خدمت هموطنان عزیزمان باشد.
ارسال لوله کاروگیت به تمام نقاط ایران

قیمت لوله کاروگیت


قیمت این نوع از لوله ها برای سایز های مختلف و البته برند تولید کننده لوله کاروگیت و سفارشی بودن یا نبودن آن میتواند متفاوت باشد . بصورت کلی قیمت لوله کاروگیت نسبت به میزان طول عمر آن و موارد گسترده استفاده از آن , راحتی نصب و.. نسبت به سایر انواع لوله هایی که میتوانند در موارد مشابه مورد استفاده قرار گیرند بسیار مقرون به صرفه تر میباشد . قیمت لوله کاروگیت مدرن لوله در قیاس با سطح کیفی طراحی و تولید آن با محصولات مشابه بازار شرایط بسیار مناسب و رقابتی دارد و براحتی میتوانید از طریق قیمت گرفتن از تعدادی فروشنده و تولید کننده متوجه این موضوع شوید.


کاتالوگ و لیست قیمت


شما مشتریان گرامی و بازدید کننده های سایت مدرن لوله میتوانید برای دریافت لیست قیمت لوله کاروگیت , قیمت لوله پلی اتیلن دوجداره و قیمت سایر محصولات یا برای دریافت کاتالوگ محصولات مدرن لوله با دفتر مرکزی ما در تماس باشید . در سریعترین زمان لیست های قیمت لوله کاروگیت از طریق فاکس یا مسیر های ارتباطی مقدور برای شما ارسال خواهند شد .

موارد استفاده لوله های کاروگیت یا پلی اتیلن دو جداره


لوله کاروگیت در موارد بسیار زیادی میتوانند مورد استفاده قرار گیرند مانند جهت انتقال فاضلاب شهری ,هدایت و انتقال آب و جمع آوری آبهای سطحی در شهرها و مناطق صنعتی و کشاورزی  استفاده می شود
و اینکه به دلیل سبک بودن لوله کروگیت و لوله دوجداره پلی اتیلن و مقرون به صرف بودن و  تنوع سایز از قطر کوچک تا قطر بزرگ  در موارد دیگر نیز قابل استفاده است.

عمده موارد مصرف لوله کاروگیت

 

این لوله ها در شبکه های جمع آوری آبهای سطحی در شهرها و مناطق کشاورزی استفاده میشوند

 

انتقال فاضلابهای شهری و مناطق روستایی و صنعتی هم از دیگر موارد مصرف لوله کروگیت میباشد

 

لوله کاروگیت برای معابر ، پیاده رو و خیابان گزینه مناسبی میباشد

 

استفاده از این نوع لوله ها در جادهای  اصلی و فرعیراه آهن و مترو

 

لوله کاروگیت برای انتقال آب با حجم بالا گزینه ایده آلی میباشد

 

قالب در پل های کوچک و بزرگ و جوی آب هم از دیگر موارد استفاده لوله کروگیت و پلی اتیلن دوجداره میباشد.

 

ویژگیهای بارز لوله های کاروگیت ( پلی اتیلن دوجداره)


چرا و بخاطر چه ویژگیهای بارزی استفاده از لوله های کاروگیت در حال گسترش است استفاده از لوله کاروگیت رو به گسترش است  که برای پاسخ دادن به چرایی این موضوع باید به طول عمر زیاد این نوع از لوله ها و مقاومت مناسب در برابر پدیده خوردگی موادی مانند اسیدها و.. ازمزایای لوله پلی اتیلن دوجداره است

با وجود گازهای خورنده از جمله گازکربنیک در فاضلاب خام جاری استفاده از لوله های کروگیت گزینه ای مناسب میباشد

کاروگیت مناسبترین گزینه برای شبکه های انتقال و دفع فاضلاب


دفع فاضلاب روها همراه با بخار آب سبب  تولیداسید سولفوریک شده که می تواند اثرات مخربی را به همراه داشته باشد. و غالبا در این موارد بهترین و شاید تنها گزینه لوله پلی اتیلن دو جداره یا کروگیت خواهد بود.

به نوعی میتوان با قاطعیت زیادی اعلام کرد که استفاده از لوله‌ کاروگیت ، مناسب‌ترین و مقرون به صرفه ترین راه جهت غلبه بر مشکلات موجود در شبکه های فاضلاب شهری، کشاورزی و .... به شمار می‌رود.

دوام و طول عمر:


در مقاوم طول عمر و دوام هم این لوله ها حرف های بسیاری برای گفتن دارند و این لوله ها 50 سال از نظر بهره برداری و 1000 سال از نظر تغییر شکل دوام می آورند .

انواع لوله کاروگیت


گروه مدرن لوله تولید کننده انواع لوله‌ کاروگیت کوپلردار با مقاومت 31/5 در سایز های متنوع و شبکه گسترده فروش در سراسر کشور میباشد.
لوله پلی اتیلن دوجداره موجدار ( کاروگیت یا لوله مارپیچی از محصولات بسیار زیربنایی در صنایع و کاربردهای کشاورزی و جایگزین مناسبی برای انواع لوله های فلزی و بتنی محسوب شده البته موارد کاربرد های  لوله کاروگیت بسیار بیشتر از مصارف کشاورزی بوده و در زمینه های انتقال آب، فاضلاب شهری، هدایت آب و کنترل آب درمزارع و نمک زدایی از زمین و... مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع اتصالات


انواع لوله های کاروگیت از طریق اتصالات متفاوت و واشر مربوطه از جنس EPDM و یا MBR به یکدیگر متصل می شوند. این اتصالات طوری طراحی میشوند که تمامی مشخصات ذکر شده در استانداردهای ٍEN 681 و DIN 4060 را در بر گرفته و دارای عملکرد و طول عمر بیشتر مشابه خود لوله، تخت سخت ترین شرایط را داشته باشد.

استانداردهای طراحی و تولید


هر محصولی طبق استانداردهای خاصی طراحی و تولید میشود .لوله کروگیت مدرن لوله بر اساس استاندارد  DIN 16961 ، ISIR 9116،  13476-3 طراحی و  تولید می شود. که چند استاندارد کیفی دیگر هم برخی از کارخانجات تولید کننده علاوه بر استاندارد مذکور برای خود تعریف کرده اند که غالبا دلیل اصلی تفاوت های بسیار واضع در بعد کیفی محصولات تولیدی برند های مختلف از همین بعد ناشی میشوند.

در طراحی لوله دو جداره ( کاروگیت) عموامل زیر نقش اصلی را خواهند داشت:


بسته به شرایط محیطی استفاده طراح میتواند تغییراتی را در طراحی ایجاد کند.

مقدار بار مرده روی لوله و عمق نصب  و میزان بار زنده و ضربه مهم ترین عواملی هستند که در مراحل پیش تولید و بنا به شرایط نصب و استفاده طراح لوله کاروگیت میتواند تغییراتی در طراحی آن اعمال نماید.

طراحی و تولید بر حسب موارد و موقعیت جغرافیایی محل استفاده


تولید کننده لوله کاروگیت میتوانند بر حسب شرایط محیطی جغرافیایی و مورد مصرف لوله تغییراتی در پروسه تولید و متریال های پایه آن و طرح لوله و اتصالاتش ایجاد کند . برخی از ویژگی های لوله کاروگیت که باید در هنگام طراحی و تولید مورد توجه قرار گیرند:
عمر طولانی , اتصالات مناسب با آب ‌بندی کامل , مقاومت بالا در برابر سایش و تحمل بار ترافیکی , وزن سبک و امکان جابجایی راحت‌تر نسبت به نمونه ها ی بتنی و چدنی و فولادی مشابه , تولید با تکنولوژی جدید و به روز باکیفیت بالا , صرفه جویی در هزینه های اجرائی

نحوه نصب لوله ها:


نصب لوله کاروگیت فرایند نسبتا راحتی دارد که البته برای نصب نیاز به طی کردن دوره های آموزشی خاصی میباشد . در هفته های آتی سعی داریم با تولید یک ویدئو و انتشار یک مقاله تصویری کامل فرایند نصب لوله کاروگیت را بصورت کامل در سایت منتشر کنیم .

نصب لوله های پلی اتیلن اسپیرال


فرآیند تولید لوله پلی اتیلن اسپیرال مانند لوله کاروگیت و نصب لوله پلی اتیلن دوجداره میباشد . برای آشنایی با پروسه نصب این نوع از لوله های کروگیت روی لینک زیر کلیک کرده و ویدئوی آموزشی نصب آن را دانلود نمایید .


سایز های لوله کاروگیت

 

بازه شروع تا پایان قطر ها و سایز های لوله کاروگیت بسیار وسیع بوده و برای موارد مصرف مختلف باعث میشوند که این لوله ها کارایی لازم را داشته باشند .

 

شما میتوانید همه سایز ها و قطر های لوله کاروگیت را از گروه مدرن لوله  بخواهید و در محل خودتان دریافت کنید .قطرهای لوله کاروگیت به میلیمتر میباشند

 

لوله کاروگیت 200

 

لوله کاروگیت 250

 

لوله کروگیت 315

 

لوله کاروگیت 400

 

لوله پلی اتیلن دوجداره 500 میلیمتری

 

لوله کروگیت 600 میل

 

لوله کاروگیت 700

 

لوله کاروگیت 800

 

لوله کاروگیت 1000

 لوله‌ کاروگیت 315 کوپلردار با مقاومت ۳۱/۵ KN.M2

لوله پلی اتیلن دوجداره موجدار (corrugated polyethylene pipe) و لوله مارپیچ (spiral wound polyethylene pipe) از محصولات زیربنایی در زمینه کشاورزی و جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی و بتنی محسوب شده و در زمینه های انتقال آب، فاضلاب، هدایت و کنترل آب درمزارع و نمک زدایی از زمین و… مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های داخل زرد و با جداره بیرونی مارپیچ که استقامت لوله را بالا می برد

انواع لوله های کاروگیت از طریق اتصالات متفاوت و واشر مربوطه از جنس EPDM و یا MBR به یکدیگر متصل می شوند. این اتصالات طوری طراحی میشوند که تمامی مشخصات ذکر شده در استانداردهای ٍEN 681 و DIN 4060 را در بر گرفته و دارای عملکرد و طول عمر بیشتر مشابه خود لوله، تخت سخت ترین شرایط را داشته باشد.لوله کاروگيت دو جداره از نظر انجام عمليات ترميمي و مقاومت در برابر جابجايي هاي زمين داراي مزاياي بسياري نسبت به لوله هاي بتني هستند ،اين عامل عمر مفيد شبکه هاي اجرا شده با لوله هاي پلي اتيلن را افزايش داده و دوره طرح را افزايش داده و نياز به اصلاح شبکه را به تاخير مي اندازد.

اصولاً نياز به اصلاح شبکه هاي فرعي و خطوط اصلي را بسيار نادر ساخته و اصلاح خطوط انتقال را وابسته به توسعه هاي مجاور در بلند مدت مي نمايد در حاليکه در لوله هاي بتني ، عمر لوله نيز در اين پارامتر تاثير مستقيم دارد .امکان ايجاد انشعابات و اتصالات پس از اجرا و در طول بهره برداري در این لوله هها بيشتر ،ارزانتر و سهل تر مي باشد .

لوله کاروگیت 500

توجه داشته باشید که لوله های دو جداره پلی اتیلن یا همان  کاروگیت به دلیل سبک بودن و مقرون به صرف بودن آنها و قطر بزرگ  در موارد زیتدی قابلیت  استفاده  دارد

ویژگی های لوله کاروگیت

ویژگیهایی که باعث میشوند تا لوله کاروگیت 500 نسبت به سایر انواع لوله ها جایگاه ممتازی داشته باشد عبارتند از :

لوله کاروگیت 500 به علت پایین بودن ضریب زبری حمل و نقل آسانی دارد.

لوله های کاروگیت مقاوم در برابر مواد شیمیایی و اسید ها و بازها میباشند.

این لوله ها طول عمربالایی دارند

مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش میباشند.

مقاومت بالایی در برابر تنش و ضربه های فیزیکی دارند

 

موارد استفاده لوله های کاروگیت 500

بازه گسترده ای از مصارف و موارد استفاده را بطور کلی میتوان برای لوله های کاروگیت تعریف کرد . ولی لوله کاروگیت 500 میل بخاطر قطر بالاتر عموما در موارد زیر مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین قیمت را از ما بگیرید . گروه مدرن لوله تولید کننده و فروشنده انوع لوله های دو جداره پلی اتیلن , لوله کاروگیت 500 با مقاومت ۳۱/۵ kn/m2 .لوله کاروگیت ۵۰۰ میلیمتری  کوپلر واشر در سراسر کشور و تحویل در محل مشتری در خدمت شماست.

 

استفاده از لوله کاروگیت 500 برای انتقال فاضلاب شهری

انتقال سیالات آب و فاضلاب از دیگر مصارف این لوله ها هستند

انتقال اسیدها وبازها با لوله های کاروگیت

استفاده در پلهای خیابان ها وجاده

لوله پلی اتیلن دو جداره ۵۰۰ / لوله کاروگیت ۵۰۰

 

لوله پلی اتیلن دوجداره موجدار (corrugated polyethylene pipe) و لوله مارپیچ (spiral wound polyethylene pipe) از محصولات زیربنایی در زمینه کشاورزی و جایگزین مناسبی برای لوله های فلزی و بتنی محسوب شده و در زمینه های انتقال آب، فاضلاب، هدایت و کنترل آب درمزارع و نمک زدایی از زمین و… مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های داخل زرد و با جداره بیرونی مارپیچ که استقامت لوله را بالا می برد

کاروگیت 400

انواع لوله های کاروگیت از طریق اتصالات متفاوت و واشر مربوطه از جنس EPDM و یا MBR به یکدیگر متصل می شوند. این اتصالات طوری طراحی میشوند که تمامی مشخصات ذکر شده در استانداردهای ٍEN 681 و DIN 4060 را در بر گرفته و دارای عملکرد و طول عمر بیشتر مشابه خود لوله، تخت سخت ترین شرایط را داشته باشد.

 

لوله کاروگيت دو جداره از نظر انجام عمليات ترميمي و مقاومت در برابر جابجايي هاي زمين داراي مزاياي بسياري نسبت به لوله هاي بتني هستند ،اين عامل عمر مفيد شبکه هاي اجرا شده با لوله هاي پلي اتيلن را افزايش داده و دوره طرح را افزايش داده و نياز به اصلاح شبکه را به تاخير مي اندازد. اصولاً نياز به اصلاح شبکه هاي فرعي و خطوط اصلي را بسيار نادر ساخته و اصلاح خطوط انتقال را وابسته به توسعه هاي مجاور در بلند مدت مي نمايد در حاليکه در لوله هاي بتني ، عمر لوله نيز در اين پارامتر تاثير مستقيم دارد .امکان ايجاد انشعابات و اتصالات پس از اجرا و در طول بهره برداري در این لوله هها بيشتر ،ارزانتر و سهل تر مي باشد .

 


لوله کاروگیت 400 میلیمتر با شاخه های 6 متری